Atlas Sound FMARTK25
Atlas Sound FMARTK25
Roller Truck With Casters for 25 inch Deep FMA Series
SKU: AS-FMARTK25
Overview
Model FMARTK25 provides ease of mobility in installations utilizing FMA series 25" deep cabinets. The assembly includes (4) swivel casters with a durable mounting plate. "Roller Truck" assembly is finished in durable black powdercoat.
Features
  • (4) Swivel Heavy 4" High Duty Casters